Nasza gwarancja satysfakcji jest prosta: Jeśli nie jesteś zadowolony, daj nam znać, a my rozwiążemy sprawę na Twoją korzyść. Zależy nam na tym, abyś miał niesamowite doświadczenie w Good4Book na wszystkich poziomach. Rozumiemy jednak, że nie jesteśmy idealni. Popełniamy błędy. Jeśli tak się stanie, powiedz nam. Zależy nam na Tobie i chcemy, żebyś był szczęśliwy.

Jeśli otrzymasz Writer’s Cards, która nie jest tym, czego się spodziewałeś, możesz odesłać ją do nas z powrotem w celu pełnego zwrotu lub wymiany. Zobacz Politykę zwrotów, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak to zrobić.

Gwarantowany zwrot

Pozwól sobie pomóc

Zanim poprosisz o zwrot pieniędzy, prześlij zgłoszenie i pozwól nam pomóc w rozwiązaniu problemu.

Gwarantowany 14-dniowy zwrot

Przyznamy zwrot, jeśli produkt został zakupiony mniej niż 14 dni od otrzymania żądania zwrotu.

Prześlij powód zwrotu

Powód jest wymagany do przeprowadzenia zwrotu. Opisz go dokładnie, a przyspieszy to cały proces.

Polityka zwrotów

Jeśli jesteś niezadowolony z produktu lub masz problem, którego nie jesteśmy w stanie rozwiązać, co czyni go bezużytecznym, możesz poprosić o zwrot w ciągu 14 dni od daty zakupu. Po 14 dniach zwroty nie będą realizowane.

Aby dokonać zwrotu, musisz podać powód, dla którego nie chcesz korzystać z produktu. Pozwoli nam to ulepszyć nasze produkty. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do momentu podania przyczyny.

Zwrot jest przetwarzany w ciągu 7 dni od żądania. W tym czasie możemy się z Tobą skontaktować w celu przeprowadzenia wywiadu na temat naszego produktu.

Opisz sprawę, wysyłając wiadomość na adres info@good4book.com o treści REFUND numer zamówienia.

Po otrzymaniu odpowiedzi na wiadomość, należy dokonać zwrotu pod adres:

Pro Design Studio Paulina Domaradzka
ul. Słowiańska 6/53,
50-235 Wrocław,
Polska

Koszt wysyłki zwrotu ponosi konsument. Gdy wina jest nasza, wtedy zwracamy koszt wysyłki. Nie wysyłaj przesyłek za pobraniem, nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

Zwroty treści cyfrowych

Treści cyfrowe po ich pobraniu nie podlegają zwrotom! Pobierając treści cyfrowe wyrażasz zgodę na spełnienie warunków umowy przed upływem terminu do odstąpienia oraz tracisz prawo odstąpienia od umowy.